Home Compressor Spares Boge Compressor Spares power supply TRIO 2G 100-240VAC 24VDC/5A (619002750P)
Power supply UNO 100-240VAC/24VDC 3,75A (619002709P)
Power supply UNO 100-240VAC/24VDC 3,75A (619002709P) £473.00
Back to products
Transformer (619003701P)
Boge
power supply TRIO 2G 100-240VAC 24VDC/5A (619002750P)
Availability: In Stock – normally next day despatch but please allow 7-10 days
Compare
Add to wishlist
Add to quote
This product is already in your quote request list.
Browse the list
SKU: 619002750P Categories: Boge Compressor Spares, Compressor Spares
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
Description
Availability: In Stock – normally next day dispatch but please allow 7-10 days
Additional information
Brand
Boge
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “power supply TRIO 2G 100-240VAC 24VDC/5A (619002750P)” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
Compare
Spare engine K 3 – K 4 (100026800P)
Compressor Spares, Boge Compressor Spares
Add to wishlist
Add to cart
Add to quote
Browse the list
Quick view
Spare engine PO 4 10bar 50Hz, 60Hz (100042200P)
Add to cart
Quick view
Conversion kit receiver-for BSOL 260-480 270D-750D (100041000P)
Conversion kit cooling pipe SRD 125/250 (100039500P)
Retrofit kit crankcase unloading to suction side (100036100P)
Conversion kit pressure pipe SBD 125/250 (100039900P)
Spare engine PO 4 15bar 50Hz, 60HZ (100042300P)