Home Compressor Spares Boge Compressor Spares Pneumatic actuator ET-SAP-10-DR450-AT (5756666142P)
Frequency converter 23 kVA/33A for dryer (5756666132P)
Back to products
BOGE replacement element for Filter F 18 P (57566662004P)
Boge
Pneumatic actuator ET-SAP-10-DR450-AT (5756666142P)
Availability: In Stock – normally next day despatch but please allow 7-10 days
Compare
Add to wishlist
Add to quote
This product is already in your quote request list.
Browse the list
SKU: 5756666142P Categories: Boge Compressor Spares, Compressor Spares
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
Description
Availability: In Stock – normally next day dispatch but please allow 7-10 days
Additional information
Brand
Boge
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Pneumatic actuator ET-SAP-10-DR450-AT (5756666142P)” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
Compare
Spare engine PO 4 10bar 50Hz, 60Hz (100042200P)
Compressor Spares, Boge Compressor Spares
Add to wishlist
Add to cart
Add to quote
Browse the list
Quick view
Spare engine PO 6 10bar 50Hz, 60HZ (100042400P)
Add to cart
Quick view
Spare engine PO 3 10bar 50Hz, 60Hz (100042000P)
Spare engine SO 260 – 480 (100027400P)
Spare engine PO 3 15bar 50Hz, 60HZ (100042100P)