Home Compressor Spares Boge Compressor Spares DESPAC60DG Adsorbent Diamant Gel 60 kg (5756661238P)
Gasket-set for Bekomat 32 (5756661223P)
Back to products
Contactor (5756661256P)
Boge
DESPAC60DG Adsorbent Diamant Gel 60 kg (5756661238P)
Availability: In Stock – normally next day despatch but please allow 7-10 days
Compare
Add to wishlist
Add to quote
This product is already in your quote request list.
Browse the list
SKU: 5756661238P Categories: Boge Compressor Spares, Compressor Spares
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
Description
Availability: In Stock – normally next day dispatch but please allow 7-10 days
Additional information
Brand
Boge
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “DESPAC60DG Adsorbent Diamant Gel 60 kg (5756661238P)” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
Compare
Retrofit kit crankcase unloading to suction side (100036100P)
Compressor Spares, Boge Compressor Spares
Add to wishlist
Add to cart
Add to quote
Browse the list
Quick view
Spare engine PO 6 15bar 50Hz, 60Hz (100042500P)
Add to cart
Quick view
Spare engine PO 3 10bar 50Hz, 60Hz (100042000P)