Distributor SRM(H) SCML (123026200P)
Back to products
Cooling pipe support 2-cylinder (123042700P)
Boge
Cooling pipe MOBIMAX 255/50 MAX255/50 CAR255/18 (123029466P)
Availability: In Stock – normally next day despatch but please allow 7-10 days
Compare
Add to wishlist
Add to quote
This product is already in your quote request list.
Browse the list
SKU: 123029466P Categories: Boge Compressor Spares, Compressor Spares
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
Description
Availability: In Stock – normally next day dispatch but please allow 7-10 days
Additional information
Brand
Boge
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Cooling pipe MOBIMAX 255/50 MAX255/50 CAR255/18 (123029466P)” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
Compare
Spare engine PO 3 15bar 50Hz, 60HZ (100042100P)
Compressor Spares, Boge Compressor Spares
Add to wishlist
Add to cart
Add to quote
Browse the list
Quick view
Spare compressor unit PO 6 L-10bar 400V/50Hz (100044100EP)
Add to cart
Quick view
Spare engine K 3 – K 4 (100026800P)
Receiver-conversion kit for SB(M)D 125/250 18/60L (100040900P)
Spare engine PO 8 10bar 50Hz, 60Hz (100042600P)