Home Compressor Spares Boge Compressor Spares Compressor gaskets SKH15-U32 (598706066P)
Compressor gaskets SK35-U32 (598705566P)
Back to products
Compressor gaskets KMV 310V (598708466P)
Compressor gaskets KMV 310V (598708466P) £120.00
Boge
Compressor gaskets SKH15-U32 (598706066P)
Availability: In Stock – normally next day despatch but please allow 7-10 days
Compare
Add to wishlist
Add to quote
This product is already in your quote request list.
Browse the list
SKU: 598706066P Categories: Boge Compressor Spares, Compressor Spares
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
Description
Availability: In Stock – normally next day dispatch but please allow 7-10 days
Additional information
Brand
Boge
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Compressor gaskets SKH15-U32 (598706066P)” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
Compare
Spare compressor unit PO 3 L-10bar 400V/50Hz (100043900EP)
Compressor Spares, Boge Compressor Spares
Add to wishlist
Add to cart
Add to quote
Browse the list
Quick view
Spare engine PO 4 15bar 50Hz, 60HZ (100042300P)
Add to cart
Quick view
Spare engine PO 6 15bar 50Hz, 60Hz (100042500P)